Orlik

Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 40

PostWysłany: Nie 17:40, 16 Maj 2010    Temat postu: Elta Łódź

Dzięki panowie za mecz. Jestem pełen podziwu dla zaangażowania wszystkich obecnych na meczu piłkarzy. Mam nie tylko nadzieję ale i przekonanie iż ta dzisiejsza VICTORIA pozwoli nam się odblokować i spojrzeć na pozostałe spotkania przez pryzmat zwycięstwa.

PostWysłany: Nie 19:19, 16 Maj 2010    Temat postu:

W moim odczuciu część z nas rozegrała jedno z najsłabszych spotkań (a może połówek?) tej rundy...co nie zmienia faktu, że zwyciężyliśmy w pełni zasłużenie. Very Happy

PostWysłany: Nie 20:32, 16 Maj 2010    Temat postu:

Nie chciałbym zachować się nieelegancko, dlatego wskażę jedynie moją osobę. Razz

Arda14
Trampkarz

Posty: 10

PostWysłany: Nie 21:10, 16 Maj 2010    Temat postu:

Ja się przyznaje. Odkąd sobie naderwałem, to co sobie naderwałem:P ciężko było wystartować do piły jakoś zgrabnie, więc poprosiłem o zmiane żeby dłużej sie nie ośmieszać Very Happy

ambro
Trampkarz

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 14

PostWysłany: Nie 21:14, 16 Maj 2010    Temat postu:

ja również uważam ze to był jeden ze slabszych moich spotkań.mimo ze oni sytuacji za wiele niemieli

Wookie3e
Orlik

Posty: 30

PostWysłany: Nie 22:04, 16 Maj 2010    Temat postu:

Zgadza się. Grywaliśmy lepiej i przegrywaliśmy, ale dziś przeciwnik po prostu nie zmusił nas do zagrania na wyższym poziomie. Wystarczyło do zwycięstwa 6-2 chociaż te dwie stracone bramki powinny dać nam do myślenia.

hetmancoach
Orlik

Posty: 40

PostWysłany: Pon 7:44, 17 Maj 2010    Temat postu:

Nie tylko te dwie bramki, cała druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Nie wiem czy to efekt kondycji, czy po prostu tradycyjnego braku skupienia. A może zmian??? Choć uważam że i Mohamed i Tyson dużo biegali i walczyli, czyli robili to, co należy robić gdy się wchodzi w drugiej części spotkania. Walczy się do ostatniej minuty spotkania !!!

Posty: 6

PostWysłany: Pon 10:10, 17 Maj 2010    Temat postu:

Pany gra sie tak jak przeciwnik pozwala... zrobilismy to co mielismy zrobic wygralismy wiec dajcie spokoj z ta samo krytyka dla mnie kazdy zasluzyl na slowa uznania a ty Piotrek miales kilka naprawde bardzo fajnych interwencji:) jesli chodzi o mnie to ja w 2 polowie odkladalem noge bo przy takim wyniku i ostrej grze glupio bylo by zlapac kontuzje i nie zagrac w nastepnych meczach... jedziemy z nimi wszystkimi teraz!!! POWOLI POWOLI:P

Wookie3e
Orlik

Posty: 30

PostWysłany: Pon 18:46, 17 Maj 2010    Temat postu:

Chciałem napisać relację z meczu z Eltą na naszą stronkę, ale niestety nie pamiętam kto, jak i w jakiej kolejności strzelał bramki. Jeśli pamiętacie to napiszcie tutaj to będę miał z czego to napisać. Nie chcę popełnić błędów rzeczowych.

andrew

Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 18:49, 17 Maj 2010    Temat postu:

Ja chciałbym poruszyć inną kwestię... Czy ktoś może znalazł w szatni moją kurtałe bo nie wiem czy nie zostawiłem na Energetyku a jak tam dzisiaj byłem to mówili, że nic nie znaleźli Very Happy ?

A co do meczu to myślę, że było to nasze najsłabsze 45 minut do tej pory, ale pocieszeniem jest, że już gorzej być nie możeWink Zresztą sądzę, że gdyby wynik nie był 5:0 do przerwy to i gra byłaby inna:)

pascal
Trampkarz

Posty: 19

PostWysłany: Pon 19:03, 17 Maj 2010    Temat postu:

Turek (sam na sam), Luka (główka po rożnym), Jacek (okienko po pośrednim), Adam (z jednego metra do pustej Razz), ja (po rożnym), Mohamed (po minięciu bramkarza)...taka kolejność.

Ostatnio zmieniony przez pascal dnia Pon 19:06, 17 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz